ÖVRIGT / Diverse / Resegarderob 4366433
nr 436 6433
Resegarderob
svart [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 oktober 2006
kl 16:13:48
300 kr
500 kr
600 kr
700 kr
850 kr