KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861108
nr 1286 1108
signerad, kvinna vid fönster. Olja på pannå, 91x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:36:44
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr