KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636611
nr 1363 6611
Oidentifierad konstnär. Omkring 1900, Landskap. Ej signerad. Olja på duk, 27x55 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:58:22
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr