KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15502007

nr 1550 2007

Janna Kreuter

(f. 1970), Sverige

Oljemålning, "Den heliga Graal". Monogramsignerad. Olja på duk, 48x39 cm, oramad

Janna Kreuter, svensk konstnär född 1970.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 juli 2023
kl 19:10:23

3/7 19:05:23 1      Vinnande bud
3/7 19:05:46 1      justering av budtak

Janna Kreuter

Läs mer om Janna Kreuter