KONST / Litografier / Färglitografi 13095100
nr 1309 5100
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 305/450. Motivet: 53x38cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:34:45
22/2 00:24:45
500 kr
22/2 13:18:20