KONST / Litografier / Grafiskt blad 13899295

nr 1389 9295

Grafiskt blad

Picasso, ej signerad, eftertryck. Motivet: 27x37, yttermått inklusive ram: 39x54 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 5 april 2021
kl 19:44:40

5/4 19:39:40 1      Vinnande bud