KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824117

nr 1382 4117

Oidentifierad konstnär. Skogsscen. Ej signerad. Olja på duk, 28x36cm, yttermått inklusive ram: 50x58cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 1 mars 2021
kl 19:55:57

1/3 13:36:07 1      Vinnande bud