KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292081
nr 1629 2081
Helfrid Fagander, hus. Monogramsignerad. Olja på duk, 47x63cm, yttermått inklusive ram: 51x67cm
Utrop:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:10:28
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Lis Husberg (f. 1920)