KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713067

nr 1471 3067

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, "I väntsalen". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x44 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 30 maj 2022
kl 20:36:28

30/5 18:34:53 1      100 kr
30/5 20:07:58 2      Vinnande bud

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano