KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 8012242

nr 801 2242

Gravyrer

4 st, England, 1800-tal, 9x55

Utrop:

300 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 januari 2013
kl 19:30:39