KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13442426

nr 1344 2426

Etsning

Chagall, Ej signerad, bladets mått: 37x28 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 19:20:29

31/8 19:15:29 1      Vinnande bud