FURNITURE / Tables / Pedestal 9513613
nr 951 3613
PEDESTAL
stenskivor, height: 65 cm, wear, damages.
stenskivor, höjd: 65 cm
Condition: slitage, skador
300
SEK 400
Monday Mars 30 2015
at 18:10:35
150 kr
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr