ART / Misc. paintings / Vikskärm / tavla 15539005

nr 1553 9005

Vikskärm / tavla

four parts, Asia, Akvarell på papper, Bambu / fåglar. Length: 4x35 cm, height: 91 cm, wear, damages.

4 delar, Asien, Akvarell på papper, Bambu / fåglar. Längd: 4x35 cm, höjd: 91 cm

Condition: slitage, skador

SEK 1800

Monday July 31 2023
at 20:11:06