KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13442331

nr 1344 2331

Träsnitt

Totoya Hokkei. Signerad. Bladets mått: 21x18cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 20:10:45