KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13442331
nr 1344 2331
Träsnitt
Totoya Hokkei. Signerad. Bladets mått: 21x18cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:10:45
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)