KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14103138
nr 1410 3138
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, landskap. Olja på pannå, 22x36, yttermått inklusive ram: 31x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 18:33:25
6/8 07:45:40
100 kr
9/8 12:07:26