KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4151230
nr 415 1230
Akvarell
sign. Sjösvärd, 'Ryttare' 43x31
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juni 2006
24/5 22:13:17
Signe Persson-Melin (f. 1925)