KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 13016211

nr 1301 6211

Berndt Wennström

(f. 1945), Sverige

Kolteckning, Signerad, 31x31 cm

Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

Utrop:

400 kr

Såld:

250 kr

måndag 20 januari 2020
kl 18:23:51

Berndt Wennström

Läs mer om Berndt Wennström