KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8748691

nr 874 8691

Blandteknik

Signerad, Paris, -81, motivet: 60x50

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 10 februari 2014
kl 19:10:09