KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6947433

nr 694 7433

Blandteknik

Signerad, folkvimmel, 30x38

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 25 april 2011
kl 19:23:18