KONST / Litografier / Litografier 12093081
nr 1209 3081
Litografier
2 st. Stig-Ã…ke Hedlund, Stockholmsmotiv, bland annat Slussen. Numrerade och signerade. Motivet: 14x14
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 18:23:36
300 kr
400 kr