KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14098006

nr 1409 8006

Blandteknik

KC-Json, "Ballerina". Signerad. Mixed media, 28x19 cm, oramad

Utrop:

500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 20:24:00