GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Skål 4892178
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: figurin figuriner flussglas förgylld brons opalglas opalinglas skål
-
8212 Bålskål
+ koppar, 13 delar, Nysilver, rokokostil, diameter..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:33
-
8036 Brödskål
Silver (800), 1800-tal, reliefdekor, genombruten k..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:21
-
8256 Insatsskålar
glas, 3 st. Längd: 33 cm, diameter: 31-32 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:59
-
8280 Karaff
+ fat+ skål+ 2 glas, gulddekor. Höjd: 4,5-26, diam..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:36
-
8218 Skål
+ fat, Glas, etsad dekor. Diameter: 22 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:30
-
8246 Skål
på fot + fat, Porsöin, 1800-tal. Längd: 26 cm, dia..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:58
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: figurin figuriner flussglas förgylld brons opalglas opalinglas skål
-
8212 Bålskål
+ koppar, 13 delar, Nysilver, rokokostil, diameter..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:33 -
8036 Brödskål
Silver (800), 1800-tal, reliefdekor, genombruten k..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:21 -
8256 Insatsskålar
glas, 3 st. Längd: 33 cm, diameter: 31-32 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:59
-
8280 Karaff
+ fat+ skål+ 2 glas, gulddekor. Höjd: 4,5-26, diam..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:36 -
8218 Skål
+ fat, Glas, etsad dekor. Diameter: 22 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:30 -
8246 Skål
på fot + fat, Porsöin, 1800-tal. Längd: 26 cm, dia..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:58



