ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 12767183
nr 1276 7183
WATERCOLOUR
Johan Pettersson. Signed, dated 1995, sheet: 29x70,
Johan Pettersson. Signerad, daterad 1995, bladets mått: 29x70 cm
SEK 200
Monday September 23 2019
at 19:53:45
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)