KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8772614
nr 877 2614
Mac Hamilton
(f. 1952), Sverige
Akvarell, Mac Hamilton, signerad. 1981, motivet: 44x29
Mac Hamilton, svensk bildkonstnär född 1952 i Uppsala.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 24 februari 2014
kl 19:29:48
100 kr
400 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
800 kr
600 kr
800 kr