KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8772614

nr 877 2614

Mac Hamilton

(f. 1952), Sverige

Akvarell, Mac Hamilton, signerad. 1981, motivet: 44x29

Mac Hamilton, svensk bildkonstnär född 1952 i Uppsala.

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 24 februari 2014
kl 19:29:48

Mac Hamilton

Läs mer om Mac Hamilton