KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13778286

nr 1377 8286

Akvarell

signerad och daterad, 1818,17x23cm, yttermått inklusive ram: 21x27cm. Signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 8 februari 2021
kl 20:33:19