KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9862342
nr 986 2342
Ulf Trotzig
(1925-2013), Sverige
Etsning, Ulf Trotzig (1925-2013), Skogsinteriör, signerad. 1955, 49/320, motivet: 27x35
Ulf Trotzig, svensk målare, tecknare och grafiker född 1925, död 2013.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 oktober 2015
kl 18:10:14
12/10 17:15:54
Ulf Trotzig
Läs mer om Ulf Trotzig
Ulf Trotzig
Läs mer om Ulf Trotzig
nr 986 2342
Ulf Trotzig
(1925-2013), Sverige
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 12 oktober 2015 |
| 12/10 17:15:54 | 1 | Vinnande bud |
Ulf Trotzig