MÖBLER / Bord / Skrivbord 13038072

nr 1303 8072

Skrivbord

England. Bredd: 122. Djup: 61 cm, höjd: 79 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:16:16

26/1 17:39:06 1      350 kr
27/1 16:52:11 2      Vinnande bud