KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16416112
nr 1641 6112
Björn Berg
(1923-2008), Sverige
Tusch, 3 st, Bland annat Stockholms Slott. Signerade, yttermått inklusive ram: 22x32 - 34x43 cm
Kondition: en med skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2024
kl 19:44:17
2/9 23:34:23
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 600 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 600 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Björn Berg
Läs mer om Björn Berg