KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197422
nr 1619 7422
Georges Pierre Dieterle (1844-1937), Landskap med vattendrag. Signerad. Olja på duk, 44x62 cm, yttermått inklusive ram: 55x74 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:57:17
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)