KONST / Litografier / Litografi 10741583
*
nr 1074 1583
Kerstin Abram-Nilsson
(1931-1998), Sverige
Litografi, Kerstin Abram-Nilsson (1931-1998), 127/260, motivet: 68x52
Kerstin Abram-Nilsson, svensk målare född 1931, död 1998.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 december 2016
kl 18:57:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/12 18:49:53
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Kerstin Abram-Nilsson
Kerstin Abram-Nilsson, svensk målare född 1931, död 1998.
Läs mer om Kerstin Abram-Nilsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik kerstin abram-nilsson litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10
*
Kerstin Abram-Nilsson
Kerstin Abram-Nilsson, svensk målare född 1931, död 1998.
Läs mer om Kerstin Abram-Nilsson
nr 1074 1583
Kerstin Abram-Nilsson
(1931-1998), Sverige
Litografi, Kerstin Abram-Nilsson (1931-1998), 127/260, motivet: 68x52
Kerstin Abram-Nilsson, svensk målare född 1931, död 1998.
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 december 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/12 18:49:53 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Kerstin Abram-Nilsson
Kerstin Abram-Nilsson, svensk mÃ¥lare född 1931, död 1998.Läs mer om Kerstin Abram-Nilsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik kerstin abram-nilsson litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12 -
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10