MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 11887180
nr 1188 7180
Skåp
1800-tal, Valnöt. Längd: 80, djup: 46 cm, höjd: 167 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 juni 2018
kl 20:02:34
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)