KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636306
nr 1363 6306
H Schultsberg, Vinterhav, Signerad. Olja på duk, 37x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:52:02
200 kr
200 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)