KONST / Litografier / Färglitografi 14855104
nr 1485 5104
Färglitografi
Erik Olson, 1984, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), 38x48 cm, yttermått inklusive ram: 55x63 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 20:28:02
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr