MÖBLER / Skåp & hyllor / Badrumsskåp 13625121
*
nr 1362 5121
Badrumsskåp
1940-/50-tal, spegeldörr, glashyllor. Bredd: 39, höjd: 52 cm, djup: 13,5 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 november 2020
kl 20:26:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/11 21:08:34
1
100 kr
20/11 15:46:03
2
200 kr
22/11 11:02:16
3
250 kr
23/11 20:19:11
2
Vinnande bud
- Tema
23 nov
Retro
På Tema Retro har vi samlat konst och design från 50/60-talet av formgivare och konstnärer som Tore Ahlsén, Hertha Bengtson, Berndt Friberg, Kerstin Hörlin-Holmquist, Hans-Agne Jakobsson, Wilhelm Kåge ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: badrumsskåp glashyllor skåp spegeldörr
-
6284 Cake stand
höjd: 88 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:54
-
6060 Dockskåp
med möbler, bland annat badkar, piano, fladdermusf..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:29
-
5106 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 66 cm, djup: 28 cm, höjd: 68 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:22
-
7118 Skåp
1800-tal, furu, två dörrar med bakomliggande hyllp..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:03
-
7046 Vinställ
smide, pltas för 50 flaskor, med dörr. Bredd: 57 c..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:40
*
Badrumsskåp
Läs mer om Retro
nr 1362 5121
Badrumsskåp
1940-/50-tal, spegeldörr, glashyllor. Bredd: 39, höjd: 52 cm, djup: 13,5 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 november 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/11 21:08:34 | 1 | 100 kr |
20/11 15:46:03 | 2 | 200 kr |
22/11 11:02:16 | 3 | 250 kr |
23/11 20:19:11 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
23 nov
Retro
PÃ¥ Tema Retro har vi samlat konst och design frÃ¥n 50/60-talet av formgivare och konstnärer som Tore Ahlsén, Hertha Bengtson, Berndt Friberg, Kerstin Hörlin-Holmquist, Hans-Agne Jakobsson, Wilhelm KÃ¥ge ...Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: badrumsskåp glashyllor skåp spegeldörr
-
6284 Cake stand
höjd: 88 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:54 -
6060 Dockskåp
med möbler, bland annat badkar, piano, fladdermusf..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:29 -
5106 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 66 cm, djup: 28 cm, höjd: 68 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:22
-
7118 Skåp
1800-tal, furu, två dörrar med bakomliggande hyllp..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:03 -
7046 Vinställ
smide, pltas för 50 flaskor, med dörr. Bredd: 57 c..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:40