ÖVRIGT / Diverse / Schatull 14577089
nr 1457 7089
Schatull
modell äldre, för bestick. Längd: 45. Djup: 28 cm, höjd: 15 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:21:27
25/3 07:07:24
100 kr
28/3 18:22:46