KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12409399
nr 1240 9399
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Kyrkogård, Frankrike. Signerad, 1948. Olja på duk, 37x45
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 mars 2019
kl 20:41:40
11/3 18:25:21
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers