KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14807205
nr 1480 7205
Leonard Wiedh
(1866-1938), Sverige
Oljemålning, Signerad, Stugor i vinterlandskap. Olja på duk, 38x67 cm, yttermått inklusive ram: 50x80 cm
Leonard Wiedh, svensk målare född 1866, död 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:47:14
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)