KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12983025
nr 1298 3025
Oidentifierad konstnär. Signerad J Bianchi, Blomsterstilleben. Olja på pannå, nutida, 19,5x24 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:17:41
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)