MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 11007587
nr 1100 7587
Sekretär
Teak, 1950-tal, längd: 89 cm, djup: 59 cm, höjd: cm, höjd: 98
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 april 2017
kl 19:08:55
150 kr