KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8369298
nr 836 9298
Akvarell
Kina, 1700-/1800-tal, 27x36
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 15 juli 2013
kl 19:33:27
450 kr
350 kr
900 kr
700 kr
1.300 kr
900 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.800 kr
1.600 kr
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr