![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Väggrelief 3327031
*
nr 332 7031
Väggrelief
S:t Göran & Draken, keramik, H.34
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 oktober 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/10 10:04:52
1
100 kr
18/10 11:21:09
1
250 kr
18/10 13:07:09
2
350 kr
18/10 14:34:34
3
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik reliefplatta relieftavla s:t göran & draken väggplatta väggrelief
-
6117 Väggrelief
Änglar, keramik. Signerad scoto -89. Höjd: cm. Höj..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:20
*
Väggrelief
nr 332 7031
Väggrelief
S:t Göran & Draken, keramik, H.34
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 oktober 2004 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/10 10:04:52 | 1 | 100 kr |
18/10 11:21:09 | 1 | 250 kr |
18/10 13:07:09 | 2 | 350 kr |
18/10 14:34:34 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik reliefplatta relieftavla s:t göran & draken väggplatta väggrelief
-
6117 Väggrelief
Änglar, keramik. Signerad scoto -89. Höjd: cm. Höj..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:20