KONST / Litografier / Färglitografier 12769120
nr 1276 9120
Monica Sahlin
(1948-2014), Sverige
Färglitografier, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Signerad, ej numrerad, 43x29cm
Monica Sahlin, svensk målare född i Jönköping 1948, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:27:45
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
450 kr
Monica Sahlin
Läs mer om Monica Sahlin