KONST / Litografier / Färglitografi 11709117
nr 1170 9117
Färglitografi
KG (Karl Gustaf) Nilson, 1997, signerad och numrerad 284/295, motivet: 29x29
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:17:12
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
19 mar