KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15407018
nr 1540 7018
Oidentifierad konstnär. Signerad Anna B-m, daterad 1896, kust. Olja på pannå, 17x30 cm, yttermått inklusive ram: 26x40 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 maj 2023
kl 18:35:30
15/5 18:30:03