KONST / Ramar / Tavelram 7314184
nr 731 4184
Tavelram
förgylld, sent 1800-tal, ramens innermått: 103x77
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 12 december 2011
kl 18:32:18
300 kr
550 kr
600 kr
800 kr
1.200 kr
1.200 kr
6
7
1.400 kr
7
1.600 kr
7
1.800 kr
7
2.000 kr
7
2.200 kr