MÖBLER / Bord / Klaffbprd 16165243
nr 1616 5243
Klaffbprd
England, mahogny, Queen Anne-stil, 1800-tal. Bredd: 47+ 2x49. Djup: 107 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:26:03
24/4 15:11:51