KONST / Litografier / Färglitografi 12453258
nr 1245 3258
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Färglitografi, Signerad. PT, Svan. Motivet: 48x67
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 april 2019
kl 18:09:19
26/3 18:25:17
300 kr
29/3 19:44:50
Joakim Allgulander
Läs mer om Joakim Allgulander