KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 5624674
nr 562 4674
Gravyr
1800-tal, Venus sleeping on the bed of Mars, 47x56
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 januari 2009
kl 19:49:50
950 kr
750 kr
850 kr
950 kr