KONST / Litografier / Färglitografi 13862093
nr 1386 2093
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad, numrerad 30/30, daterad 1975, motivet: 54x54 cm, yttermått inklusive ram: 56x56 cm
Kondition: spricka i glaset
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:34:31
300 kr
350 kr
400 kr
22 mar