KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7187501
nr 718 7501
Pastell
Motiv från Capri, 1900-talets början, 48x67
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 3 oktober 2011
kl 17:20:21
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr